Loading the content... Loading depends on your connection speed!

0Mano krepšelis - (tuščia)

Krepšelio turinys

Prekių nėra

Iš viso: 0,00 €
Apmokėti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.

Prekės viso (su PVM)
Viso pristatymas  (su PVM) Nemokamas pristatymas !
Viso (su PVM)

"Crystal Lotus Black" PANPURI elektrinis difuzorius

"Crystal Lotus Black" PANPURI elektrinis difuzorius

Kodas: 4P6D0040
Kaina be nuolaidos 125,00 €
Kaina su nuolaida 62,50 €

Dėmesio: Paskutinė prekė!

Įkvėptas rytų lotoso žiedo grožio PAÑPURI Crystal LOTUS AROMA difuzorius specialiai sukurtas stilingai išsklaidyti kvapus patalpoje. Difuzoriaus paviršius įvairiai atspindi vaizdus įprasmindamas lotoso daugialypiškumą ir simbolizmų. Puikus būdas mėgautis aromaterapija. Naudoti kartu su 100% eteriniu aliejumi.

NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA


Pasukite dangtelį, kad atidarytumėte. Į vidų pripilkite daugiausiai 90 ml vandens ir 2-3 lašus pageidaujamo eterinio aliejaus, tada vėl užsukite dangtelį. Paspauskite mygtuką vieną kartą, įsijungs programa - nepertraukiamas dulksnos išsklaidymas, du kartus - dulksnos išsklaidymas kas 10 s, tris kartus paspaudę išjungsite prietaisą. Po 120 minučių nepertraukiamo veikimo prietaisas išsijungs pats. 

DĖMESIO


Padėkite difuzorių ant lygaus paviršiaus, ne mažiau kaip 10 centimetrų atstumu nuo užuolaidų, langų, sienų ar kitų degių paviršių. Rekomenduojama prietaisą laikyti ne arčiau kaip 2 metrai nuo televizoriaus, radijo ir kitų elektros prietaisų. Laikyti atokiau nuo elektroninių prietaisų, tokių kaip mobilieji telefonai, nešiojamieji kompiuteriai ir staliniai kompiuteriai. Negalima pilti vandens į rezervuarą, kai prietaisas veikia. Naudoti tik vandenį iš čiaupo, kuris yra ne žemesnės nei 40 ° C temperatūros. Nedėkite prietaiso ant kilimo ar rankšluosčių, kai jį naudojate. Neuždenkite angos, per kurią išeis dulksna.

Pprieš pilant vandenį iš rezervuaro, įsitikinkite, kad difuzorius visiškai išjungtas. Valant nelieskite viduje esančios metalinė plokštelės. Visos dalys turi būti išdžiovinamas ir laikomas vėsioje, sausoje vietoje. Valyti galite su medvilnės tamponu ir alkoholiu. Švelniai nuvalykite metalinės dalies ultragarso vibracijos plokštelę su minkšta šluoste ir vandeniu. Nenaudokite rūgštinių, šarminių ar kitų stiprių valiklių.

Atstovaujami prekių ženklai

Mūsų partneriai