Loading the content... Loading depends on your connection speed!

0Mano krepšelis - (tuščia)

Krepšelio turinys

Prekių nėra

Iš viso: 0,00 €
Apmokėti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.

Prekės viso (su PVM)
Viso pristatymas  (su PVM) Nemokamas pristatymas !
Viso (su PVM)

500 ml "CULTI" kvapų difuzorius"Noblesse"

500 ml "CULTI" kvapų difuzorius"Noblesse"

Kodas: 91200
93,00 €

Dėmesio: Paskutinė prekė!

„Noblesse“ siūlome „Stile“ linijos 500 ml matiniuose buteliukuose ir 4300 ml permatomuose buteliukuose. Buteliukas uždaromas dangteliu iš klevo medienos ir ant jo priklijuojama auksinė šilkografijos būdu pagaminta etiketė. 1990 m. „Culti Milano“ pristatytos ratano lazdelės – šiandien jau įprastas kvapo skleidimo būdas. Ratano lazdelės leidžia reguliuoti kvapo intensyvumą nuo pilno iki vidutinio ar mažo.

„Noblesse“ iš „Culti Milano“ savaip interpretuoja žiemos metą

Namų kvapų pasirinkimas – labai asmeniškas veiksmas. Todėl visi „Culti Milano“ kvapai gimsta iš tikrų istorijų, prisiminimų apie kažkokią vietą, kelionę ar jausmus – kiekvienas kvapas tampa originaliu, nes jis priklauso ne tik namams, bet ir žmogui.

„Noblesse“ – tai kvapas, kviečiantis švęsti 2018-ųjų žiemą. Jis primena apie jaukią, šeimyninę atmosferą švenčių metu. Mus apgaubia šviežiai iškeptų imbierinių sausainių aromatas, tarsi regime baltą sniegą ir pajuntame židinio šilumą. „Noblesse“ kvapai priklauso rytietiškų kvapų šeimai, tad iš pradžių juntamos saldžios vanilės ir muskuso natos. Kvapo šerdis – tai intensyvus cinamono, heliotropo ir kedro derinys, pabaigoje pereinantis prie bergamotės, žvaigždanyžio ir imbiero aromatų. Šio naujo kvapo kolekcija pateikiama skaidriuose buteliukuose, papuoštuose plonais auksiniais spinduliais. Buteliukai priklauso „Stile“ linijai – „Culti Milano“ difuzorių namams žvaigždei. Be difuzorių siūlome ir kvepiančias žvakes. „Noblesse“ elegancija prisitaiko prie bet kokios namų erdvės bet kurią gyvenimo akimirką.

Susijusios prekės

Atstovaujami prekių ženklai

Mūsų partneriai