Pagaliau atėjo TAS metų laikas, kai rytą pasitinkame su kavos puodeliu prie praviro lango ir saulė „labas rytas“ mums pasako pirmoji. Namus dar labiau norisi dekoruoti ir puošti gėlėmis. Jei dar nenusprendėte, kaip šiltuoju metų laiku kvepės namai, mes padėsime.

Kvapų difuzorių pasirinkimo pasaulyje

Šiandien daugelyje namų rasite bent vieną kvapų difuzorių. Vieniems tai aistra, netgi pomėgis ieškoti, rinkti ir atrasti savo namams tinkamus kvapus. Kitiems tai įprotis ar įprasta namų interjero detalė. Tačiau visais atvejais tikslas tas pats – sukurti išskirtinį, įdomų, jaukų ir raminantį (o gal ir įkvepiantį..?) aromatą savo namams.

Šiandien kvapų difuzorių paletė turbūt begalinė. Nuo prabangos iki paprastumo ir kuklumo, nuo pigių iki itin brangių parfumerinių namų kvapų. Kaip išsirinkti? Visų pirma, svarbu būti išradingiems, išskirtiniams, nenustojantiems. Šį šiltąjį sezoną į savo namus priimkime „Compagnie de Provence“ kvapus.

Provansas Jūsų namuose

„Compagnie de Provence“ produkcija kilusi iš Provanso, o jos istorija prasidėjo Marselyje dar 1990 metais. Įmonės produktai transliuoja modernumo ir autentiškumo derinimą, o gamybai pasitelkta tradicinė prancūzų patirtis ir meistriškumas. „Compagnie de Provence” drąsiai kuria kvapus maišydama modernius ir tradicinius skonius, interpretuodama su tekstūromis bei nebijodama rezultato.

„Compagnie de Provence“ linija „Version Originale“ – nešanti autentiškumo, nostalgijos ir jautrumo žinutę. Akivaizdu, kad šia kvapų linija ir toliau puoselėjamos kompanijos vertybės: originalumas, natūralumas, paveldo pažinimo puoselėjimas, modernumas bei paprastumas.

Kvapų linija „Version Originale“ – didelės koncentracijos ilgai išliekantys parfumuoti kvapai – į Jūsų namus įneš prabangos ir naujumo. Šioje linijoje rasite tikrų, paslaptingų, vintažinių kvapų, turinčių levandų, kardamono, jazmino prieskonių.

Kita „Compagnie de Provence” kvapų linija „Bastide” daug dėmesio skyrė spalvoms ir sukūrė Provanso regiono atspalvių aromatus: Green Verbena, White Musk ir Rose Bay. Švelnios, pastelinės ir vasariškos spalvos difuzoriai ne tik suteiks kvapo, bet ir paįvairins interjerą, kad ir kokio stiliaus jis būtų. O kvapai atkreips kiekvieno svečio dėmesį. Štai pirmasis aromatas Green Verbena sukurtas iš žaliosios verbenos kvapo natų, taip pat citrinų ir pipirmėčių eterinių aliejų. Antrasis aromatas – saldesnis, mėgstantiems sodrius, netradicinius kvapus. White Musk pasislėpusios migdolo ir muskuso kvapų natos. Patys kvapo kūrėjai pabrėžia, kad šiame aromate yra ir eterinių santalo augalo aliejų, kurie suteikia raminantį ir atpalaiduojantį poveikį. O įsigiję Rose Bay aromatą, pasijusite kaip prie Viduržemio jūros, nes čia dominuoja žalių lapų, gėlių ir vandens kvapų harmonija.

„Bastide” kvapų linija išsiskiria tuo, kad kūrėjai pasirinko eterinių aliejų galią, čia jie užima svarbų vaidmenį. Tad svarbu pabrėžti, jog eteriniai aliejai ramina ir mažina stresą, kas namuose ir turėtų būti svarbiausia.

Taigi, ar jau žinote, kuo kvepės Jūsų namai šį šiltąjį sezoną?