Loading the content... Loading depends on your connection speed!

0Mano krepšelis - (tuščia)

Krepšelio turinys

Prekių nėra

Iš viso: 0,00 €
Apmokėti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.

Prekės viso (su PVM)
Viso pristatymas  (su PVM) Nemokamas pristatymas !
Viso (su PVM)

Dekoro naujienos

Kvepiančios dovanos – šių Kalėdų topas!

Kvepiančios dovanos – šių Kalėdų topas!

Gruodžio mėnuo atkeliavo drauge su šventinėmis nuotaikomis, jaukiais vakarais namuose dekoruojant kambarius, puošiant eglutes ar keliaujant į miestą pasigrožėti visur mirgančiomis lemputėmis. Kaip ir kasmet, Jūs ir vėl atsiverčiate lapą, kuriame didžiosiomis raidėmis užrašote DOVANŲ SĄRAŠAS, pradedate ieškoti idėjų interneto portaluose, tinklaraščiuose ar vaikštant bei dairantis į parduotuvių lentynas.
Plačiau
Namų kvapų lyderis ir pirmtakas: kas jis?

Namų kvapų lyderis ir pirmtakas: kas jis?

1990 metai. Mados lopšys Italija. Verslininkas ir dizaineris Alessandro Agrati pasiekė dar 1988 metais užsibrėžtą tikslą – sukūrė išskirtinį kvapą namams, kuris turėjo vienyti žmones, erdvę ir daiktus. Visi namai turi tik jiems tinkantį specialų kvapą – tokia buvo pagrindinė Alessandro idėja, kai jis pradėjo savo veiklą ir kūrybą Milane. Taip gimė ir savo kelią pradėjo „Culti Milano“ prekinis ženklas, kuris pakvietė žmones per kvapus užuosti ir pajusti aplinką.
Plačiau
KRISPO Kalėdos 2018

KRISPO Kalėdos 2018

Staigmenos kolegoms, draugams, artimiesiems. Nudžiuginkite juos kvapniomis dovanomis, kurios skleis nuostabius aromatus šventiniu periodu ir jau pasibaigus gražiausioms metų šventėms. Padovanokite, tai kas suteiks namams maloniai kvepiančio jaukumo.
Plačiau
Vasaros kvapai – ne tik už lango

Vasaros kvapai – ne tik už lango

Žydinčios gėlės, nokstančios vyšnios, žaliuojantys medžiai – pripažinkime, dabar pats gražiausias ir „skaniausias“ metų laikas. Soduose mus pasitinka gaivūs ir lengvai saldūs gamtos aromatai. Vasaros kvapais galite apgaubti ir savo namus – kambarius, balkoną ar terasą.
Plačiau
Kuo šį šiltąjį sezoną kvepia namai?

Kuo šį šiltąjį sezoną kvepia namai?

Pagaliau atėjo TAS metų laikas, kai rytą pasitinkame su kavos puodeliu prie praviro lango ir saulė „labas rytas“ mums pasako pirmoji. Namus dar labiau norisi dekoruoti ir puošti gėlėmis. Jei dar nenusprendėte, kaip šiltuoju metų laiku kvepės namai, mes padėsime.
Plačiau
Pavasaris jau čia – pradėkite jį švariai ir gaiviai

Pavasaris jau čia – pradėkite jį švariai ir gaiviai

Geras pasirinkimas šio pavasario pradžios švaros misijai – „Antoine“ produkcija. Tai prancūzų įmonė, kuri specializuojasi skalbimo, higienos priemonių, žvakių bei kvepalų gamyboje. Gamybai pasitelkiamos išskirtinės haute couture kokybės žaliavos, dažniausiai jos yra naudojamos tik aukščiausio lygio parfumerijoje.
Plačiau
Pasimatykime parodose NAMŲ PASAULIS  ir PELENĖ

Pasimatykime parodose NAMŲ PASAULIS ir PELENĖ

Balandžio pradžioje susitikime net dvejose parodose! Šiais metais mus rasite „Namų pasaulis 2018“ parodoje Kauno Žalgirio arenoje ir Vilniuje vyksiančioje parodoje „Pelenė 2018“ Litexpo parodų rūmuose.
Plačiau
Nauji tiekėjai — „Officina delle Essenze“

Nauji tiekėjai — „Officina delle Essenze“

Neabejotinai uoslė – svarbiausias iš penkių pojūčių, o kvepalai daug atskleidžia apie juos naudojantį žmogų. Kvapai gali suteikti unikalumo bet kokiai vietai ar žmogui, todėl „Officina delle Essenze“ savo produktus ir kuria taip, kad jie įgytų šio išskirtinumo. Tai nedidelės kvepalų parduotuvės pačioje Romos širdyje, tapusios itališko produkto kokybės pavyzdžiu, istorija.
Plačiau
Kalėdinės dovanų idėjos iš KRISPO

Kalėdinės dovanų idėjos iš KRISPO

Žiemos šventės, tai tas metas, kai norime savo aplinką ir namus paversti jaukesniais, kvapnesniais, šiltesniais. Dovanokite aromatingas ir apgalvotas dovanas iš „Krispo“.
Plačiau
Susitikime parodoje „Moters pasaulis 2017”

Susitikime parodoje „Moters pasaulis 2017”

„Krispo“ lapkričio 9-12 dienoms dalyvaus kasmetinėje parodoje „Moters pasaulis 2017“  Šiais metais „Krispo“ stende ir vėl būsite užburti išskirtinių kvapų aromato. 
Plačiau

Atstovaujami prekių ženklai

Mūsų partneriai